Strona główna

Sonda

Z jakiej formy przekazu wiedzy naukowej do praktyki rolniczej skorzystałeś lub chciałbyś skorzystać?
 
IUNG praktyce rolniczej - Aktualności
Obrona prac dyplomowych kończąca I cykl Studiów Podyplomowych w zakresie IP Drukuj Email

21.12.12 14 grudnia 2012 r. w IUNG-PIB odbyła się obrona prac dyplomowych kończąca I cykl Studiów Podyplomowych w zakresie Integrowanej Produkcji Roślinnej.

Uczestnicy trwających od maja do października studiów otrzymali, oprócz Świadectwa ukończenia Studiów, Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, które uprawnia do prowadzenia szkoleń dla rolników-producentów z zakresu Integrowanej produkcji i ochrony roślin.

Więcej…
 
Szkolenie nt. „Rośliny strączkowe źródłem białka paszowego”. Drukuj Email
 17.12.12 12 grudnia 2012 roku o godz. 10.00 w Centrum Innowacyjno-Szkoleniowym LODR w Końskowoli odbyło się szkolenie nt. „Rośliny strączkowe źródłem białka paszowego”.
Więcej…
 
Warsztaty w Boguchwale Drukuj Email
11.12.12 W dniu 4 grudnia 2012r. w siedzibie Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale odbyły się warsztaty naukowe nt. „Różnicowanie działalności rolniczej na obszarach problemowych rolnictwa (OPR)” zorganizowane przez Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy w Puławach oraz Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.
Więcej…
 
Konferencja Naukowo-Techniczna nt. „Wprowadzanie nawozów do obrotu " Drukuj Email
 27.11.12 23 listopada 2012 r. w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym odbyła się Konferencja Naukowo-Techniczna nt. „Wprowadzanie nawozów do obrotu – aspekty prawne  a praktyka” zorganizowana przez Polskie Towarzystwo Nawozowe.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 Następna > Ostatnie >>

Strona 24 z 27
Zobacz
Zobacz

CENY PŁODÓW ROLNYCH

Sonda

Czy uważasz że powinno być więcej wydawanych publikacji z zakresu:
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości