Strona główna

Sonda

Z jakiej formy przekazu wiedzy naukowej do praktyki rolniczej skorzystałeś lub chciałbyś skorzystać?
 
IUNG praktyce rolniczej - Aktualności
Warsztaty naukowe „Problemy racjonalnej gospodarki nawozowej” Drukuj Email

10.06.16 W dniu 7 czerwca 2016 r. w Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie  Oddział w Radomiu odbyły się warsztaty naukowe  nt. „Problemy racjonalnej gospodarki nawozowej” zorganizowane w ramach zadań 2.2 i 2.7 Programu Wieloletniego IUNG – PIB na lata 2016-2020.  Uczestnikami warsztatów byli pracownicy ośrodków doradztwa rolniczego, jednostek certyfikujących w zakresie rolnictwa ekologicznego oraz rolnicy.

Więcej…
 
IUNG PIB na Dniach Otwartych SIPMA Drukuj Email

30.05.16 W dniach 28-29 maja 2016 r. fabryka maszyn rolniczych SIPMA S.A. zorganizowała po raz kolejny Dni Otwarte. Zwiedzający mogli zapoznać się z bogatą ofertą maszyn produkowanych przez fabrykę, obejrzeć pokazy pracy niektórych maszyn, zapoznać się z warunkami sprzedaży. Była również możliwość zwiedzenia fabryki i zapoznania się z poszczególnymi etapami procesu technologicznego produkcji maszyn.

Więcej…
 
Tydzień Otwartych Drzwi IUNG-PIB w Puławach Drukuj Email

24.05.16 W dniach 16-20 maja br. po raz kolejny Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowy Instytut Badawczy w Puławach otworzył swoje drzwi dla zwiedzających. Tydzień Otwartych Drzwi cieszył się ogromnym zainteresowaniem, szczególnie wśród rolników, doradców z ośrodków doradztwa i izb rolniczych (doradcy z Lubelskiej Izby Rolniczej, Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach, Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Warszawie, Oddział Poświętne w Płońsku).

Więcej…
 
Dni Otwarte Funduszy Europejskich w IUNG-PIB Drukuj Email

18.05.16 Dnia 12 maja 2016 r. w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich na dziedzińcu IUNG zostało zaprezentowane stoisko, na którym przedstawiono projekty Instytutu dofinansowane przez Unię Europejską. Celem Dni Otwartych była promocja efektów realizacji Funduszy Europejskich.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 29
Zobacz
Zobacz

CENY PŁODÓW ROLNYCH

Sonda

Czy uważasz że powinno być więcej wydawanych publikacji z zakresu:
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości