Strona główna

Sonda

Z jakiej formy przekazu wiedzy naukowej do praktyki rolniczej skorzystałeś lub chciałbyś skorzystać?
 
IUNG praktyce rolniczej - Aktualności
Konferencja „Działalność IUNG-PIB w Puławach na rzecz doradztwa i praktyki rolniczej" Drukuj Email

 

12.07.16 W dniach 29-30 czerwca 2016 roku w Instytucie Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowym Instytucie Badawczym w Puławach odbyła się konferencja nt. „Działalność IUNG-PIB w Puławach na rzecz doradztwa i praktyki rolniczej", którą zorganizowało Centrum Doradztwa Rolniczego oraz Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – PIB przy współudziale  Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Więcej…
 
IUNG PIB na Dniu Otwartych Drzwi w LODR Końskowola Drukuj Email

27.06.16 Szczególnym wydarzeniem w naszym regionie jest Dzień Otwartych Drzwi w Końskowoli, corocznie organizowany przez Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego. W tym roku odbył się w  26 czerwca. Uroczystości połączone były z jubileuszem 60-lecia LODR w Końskowoli. Rozpoczęły się o godz. 9.00 poranną Mszą Świętą w kościele parafialnym w Końskowoli. Następnie korowód z Orkiestrą Dętą Gminy Końskowola przeszedł na plac przed budynkiem LODR.

Więcej…
 
Warsztaty polowe w Łosiowie Drukuj Email

25.06.16 W dniu 22 czerwca 2016 r. odbyły się warsztaty polowe „Innowacyjne rozwiązania  w technologiach uprawy roślin rolniczych oraz nowości odmianowe na polu doświadczalnym Opolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Łosiowie”.
Ważnym punktem warsztatów była prezentacja doświadczeń ścisłych z zakresu PDO oraz demonstracji łanowych..

Więcej…
 
Zajęcia praktyczne dla uczniów Drukuj Email

21.06.16 W dniu 13 czerwca br. już po raz trzeci pracownicy laboratorium Zakładu Gleboznawstwa Erozji i Ochrony Gruntów IUNG-PIB zorganizowali zajęcia praktyczne dla uczniów kształcących się w kierunku technik analityk w Zespole Szkół Technicznych im. M. Skłodowskiej - Curie w Puławach. Młodzież z II klasy pod opieką pani Anny Karpety oraz pani Anny Domańskiej realizowała zajęcia praktyczne z przedmiotu badania środowiska, który obejmuje zagadnienia dotyczące obecności zanieczyszczeń w różnych elementach środowiska przyrodniczego oraz badań atmosfery, wód i gleby.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 30
Zobacz
Zobacz

CENY PŁODÓW ROLNYCH

Sonda

Czy uważasz że powinno być więcej wydawanych publikacji z zakresu:
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości