Strona główna

Sonda

Z jakiej formy przekazu wiedzy naukowej do praktyki rolniczej skorzystałeś lub chciałbyś skorzystać?
 
IUNG praktyce rolniczej - Aktualności
IUNG PIB na II edycji Dni Innowacji Drukuj Email

21.03.16 16 marca br., w ramach organizowanych przez Puławski Park Naukowo-Technologiczny i Grupę Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A. II edycji Dni Innowacji, odbyła się konferencja pt. „Nauka-Człowiek-Technologia”. Wydarzenie mające miejsce w sali konferencyjnej PPNT w Puławach, było doskonałą platformą wymiany wiedzy i doświadczeń w obszarach budujących nowoczesną gospodarkę oraz kreatywne społeczeństwo.

Więcej…
 
Praktyki zawodowe uczniów w RZD IUNG-PIB Werbkowice Drukuj Email

18.03.16 W dniu 15 marca 2016 roku w Rolniczym Zakładzie Doświadczalnym w Werbkowicach odbyły się zajęcia dydaktyczno-naukowe dla uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Różańcu.

Więcej…
 
Seminarium „Możliwości zwiększenia produkcji białka paszowego ...” Drukuj Email

07.03.16 W dniach 03-04 marca 2016 r.  w Instytucie Uprawy Nawożenia Gleboznawstwa – PIB w Puławach odbyło się seminarium „Możliwości zwiększenia produkcji białka paszowego z nasion krajowych gatunków roślin bobowatych grubonasiennych i motylkowych”. W czasie seminarium wygłoszono 9 wykładów, w tym 8 pracownicy Instytutu.

Więcej…
 
Skutki zimy są widoczne na polach Drukuj Email

12.02.16  Przedstawiamy wstępną ocenę stanu przezimowania głównych upraw polowych w Polsce (wg. stanu na dzień 11 lutego 2016 roku). Jest to spojrzenie specjalisty z zakresu uprawy zbóż – pracownika IUNG-PIB.
Wielu rolników z niepokojem patrzy na stan ozimin. Przeprowadzone rozeznanie  wśród producentów rolnych, dyrektorów RZD IUNG- PIB, kierowników ZD COBORU oraz  przedstawicieli regionalnych hodowców  wskazuje na wystąpienie w wielu rejonach Polski uszkodzeń mrozowych.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 26
Zobacz
Zobacz

CENY PŁODÓW ROLNYCH

Sonda

Czy uważasz że powinno być więcej wydawanych publikacji z zakresu:
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości