Strona główna

Sonda

Z jakiej formy przekazu wiedzy naukowej do praktyki rolniczej skorzystałeś lub chciałbyś skorzystać?
 
IUNG praktyce rolniczej - Aktualności
IUNG PIB na Dniach Otwartych SIPMA Drukuj Email

30.05.16 W dniach 28-29 maja 2016 r. fabryka maszyn rolniczych SIPMA S.A. zorganizowała po raz kolejny Dni Otwarte. Zwiedzający mogli zapoznać się z bogatą ofertą maszyn produkowanych przez fabrykę, obejrzeć pokazy pracy niektórych maszyn, zapoznać się z warunkami sprzedaży. Była również możliwość zwiedzenia fabryki i zapoznania się z poszczególnymi etapami procesu technologicznego produkcji maszyn.

Więcej…
 
Tydzień Otwartych Drzwi IUNG-PIB w Puławach Drukuj Email

24.05.16 W dniach 16-20 maja br. po raz kolejny Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowy Instytut Badawczy w Puławach otworzył swoje drzwi dla zwiedzających. Tydzień Otwartych Drzwi cieszył się ogromnym zainteresowaniem, szczególnie wśród rolników, doradców z ośrodków doradztwa i izb rolniczych (doradcy z Lubelskiej Izby Rolniczej, Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach, Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Warszawie, Oddział Poświętne w Płońsku).

Więcej…
 
Dni Otwarte Funduszy Europejskich w IUNG-PIB Drukuj Email

18.05.16 Dnia 12 maja 2016 r. w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich na dziedzińcu IUNG zostało zaprezentowane stoisko, na którym przedstawiono projekty Instytutu dofinansowane przez Unię Europejską. Celem Dni Otwartych była promocja efektów realizacji Funduszy Europejskich.

Więcej…
 
Zajęcia dydaktyczno-naukowe dla uczniów w RZD IUNG PIB w Werbkowicach Drukuj Email

13.04.16 Dnia 06.04.2016 w Rolniczym Zakładzie Doświadczalnym w Werbkowicach odbyły się zajęcia dydaktyczno-naukowe dla uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego  o profilu rolniczym w Zamościu. Wizyty uczniów szkół rolniczych są ważną formą promocji działalności IUNG-PIB i stanowiących jego integralną część RZD. W RZD Werbkowice na trwale wpisały się one do kalendarza spotkań.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 28
Zobacz
Zobacz

CENY PŁODÓW ROLNYCH

Sonda

Czy uważasz że powinno być więcej wydawanych publikacji z zakresu:
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości