Strona główna

Sonda

Z jakiej formy przekazu wiedzy naukowej do praktyki rolniczej skorzystałeś lub chciałbyś skorzystać?
 
IUNG praktyce rolniczej - Aktualności
IUNG PIB na Międzynarodowych Targach Mechanizacji Rolnictwa POLAGRA PREMIERY 2016 w Poznaniu Drukuj Email

27.01.16 W dniach 21-24.01.2016 r. odbyły się Międzynarodowe Targi Mechanizacji Rolnictwa POLAGRA PREMIERY 2016 w Poznaniu. Targi POLAGRA-PREMIERY to jedno z największych wydarzeń w branży rolniczej w Polsce. Na 56 tys. mkw. pomieściło się 380 wystawców, 500 marek, 200 przedstawicieli mediów, 38 produktów wyróżnionych Złotym Medalem MTP. Na odwiedzających czekały strefy tematyczne: precyzyjnego rolnictwa, serwisu maszyn rolniczych, animacji czy nowoczesnej gospodyni.

Więcej…
 
IUNG-PIB na XII Rolniczym Festiwalu Nauki Drukuj Email

19.10.15 W dniach 15-16 października pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego odbył się w XII Rolniczy Festiwal Nauki organizowany przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oraz Centralną Bibliotekę Rolniczą w Warszawie. W ramach festiwalu odbyła się dwudniowa konferencja pt. „GLEBA -ŚRODOWISKO - CZŁOWIEK”.

Więcej…
 
Lubelski Festiwal Nauki w IUNG-PIB Drukuj Email

29.09.15 Od 21 do 25 września 2015 Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa - Państwowy Instytut Badawczy w Puławach uczestniczył po raz kolejny w Lubelskim Festiwalu Nauki, który w tym roku przebiegał pod hasłem „Nauka drogą do Nobla”. Koordynatorem projektów i przedsięwzięć festiwalowych odbywających się w naszym instytucie był Dział Upowszechniania i Wydawnictw.

Więcej…
 
IUNG-PIB na Dożynkach w Końskowoli Drukuj Email

14.09.15 13 września rolnicy z Województwa Lubelskiego świętowali na corocznych dożynkach ,które tym razem odbyły się w Końskowoli. Częścią oficjalną uroczystości była  już tradycyjnie Msza Święta, korowód i konkursu wieńcowy, Nie mogło zabraknąć także bogatej  części artystycznej (występy  popularnych zespołów ludowych  np. Zespołu  Pieśni i Tańca „Powiśle”) oraz wielu dodatkowych atrakcji.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 25
Zobacz
Zobacz

CENY PŁODÓW ROLNYCH

Sonda

Czy uważasz że powinno być więcej wydawanych publikacji z zakresu:
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości