Strona główna

Sonda

Z jakiej formy przekazu wiedzy naukowej do praktyki rolniczej skorzystałeś lub chciałbyś skorzystać?
 
IUNG praktyce rolniczej - Aktualności
Warsztaty polowe w Łosiowie Drukuj Email

25.06.16 W dniu 22 czerwca 2016 r. odbyły się warsztaty polowe „Innowacyjne rozwiązania  w technologiach uprawy roślin rolniczych oraz nowości odmianowe na polu doświadczalnym Opolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Łosiowie”.
Ważnym punktem warsztatów była prezentacja doświadczeń ścisłych z zakresu PDO oraz demonstracji łanowych..

Więcej…
 
Zajęcia praktyczne dla uczniów Drukuj Email

21.06.16 W dniu 13 czerwca br. już po raz trzeci pracownicy laboratorium Zakładu Gleboznawstwa Erozji i Ochrony Gruntów IUNG-PIB zorganizowali zajęcia praktyczne dla uczniów kształcących się w kierunku technik analityk w Zespole Szkół Technicznych im. M. Skłodowskiej - Curie w Puławach. Młodzież z II klasy pod opieką pani Anny Karpety oraz pani Anny Domańskiej realizowała zajęcia praktyczne z przedmiotu badania środowiska, który obejmuje zagadnienia dotyczące obecności zanieczyszczeń w różnych elementach środowiska przyrodniczego oraz badań atmosfery, wód i gleby.

Więcej…
 
IUNG-PIB na Mazowieckich Dniach Rolnictwa Drukuj Email

16.06.16 W dniach 11-12 czerwca 2016 roku w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Warszawa Oddział Poświętne w Płońsku odbyły się XVII MAZOWIECKIE DNI ROLNICTWA. Od wielu lat Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa  Państwowy Instytut Badawczy jest na nie zapraszany jako wystawca.

Więcej…
 
Warsztaty naukowe „Problemy racjonalnej gospodarki nawozowej” Drukuj Email

10.06.16 W dniu 7 czerwca 2016 r. w Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie  Oddział w Radomiu odbyły się warsztaty naukowe  nt. „Problemy racjonalnej gospodarki nawozowej” zorganizowane w ramach zadań 2.2 i 2.7 Programu Wieloletniego IUNG – PIB na lata 2016-2020.  Uczestnikami warsztatów byli pracownicy ośrodków doradztwa rolniczego, jednostek certyfikujących w zakresie rolnictwa ekologicznego oraz rolnicy.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 9 z 28
Zobacz
Zobacz

CENY PŁODÓW ROLNYCH

Sonda

Czy uważasz że powinno być więcej wydawanych publikacji z zakresu:
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości