Strona główna

Sonda

Z jakiej formy przekazu wiedzy naukowej do praktyki rolniczej skorzystałeś lub chciałbyś skorzystać?
 
IUNG praktyce rolniczej - Aktualności
Dzień Kukurydzy 2016 Drukuj Email

13.09.16 W dniu 9 września  w RZD Kępa (gospodarstwo Osiny) po raz kolejny zorganizowany został Dzień Kukurydzy. Zebranych powitała pani  prof. dr hab. Teresa Doroszewska v-ce dyrektor IUNG PIB w Puławach, która wspólnie z prof. dr hab. Tadeuszem Michalskim – prezesem Polskiego Związku Producentów Kukurydzy przewodniczyła referatowej części  spotkania.

Więcej…
 
IUNG PIB na XXV Krajowej Wystawie Rolniczej Drukuj Email

06.09.16 Zgodnie z wieloletnią tradycją od 2 do 4 września br. w Częstochowie odbyła się już po raz 25-ty Krajowa Wystawa Rolnicza, której współtowarzyszyły uroczystości XVII Dni Europejskiej Kultury Ludowej oraz VI konkursu Sztuki Ludowej w ramach Ogólnopolskich Dożynek Jasnogórskich.

Więcej…
 
IUNG-PIB na Dożynkach Wojewódzkich Radawiec 2016 Drukuj Email

05.09.16 W ostatnią niedzielę sierpnia na lotnisku sportowym w Radawcu odbyło się tradycyjne święto plonów województwa lubelskiego. Jedna z największych imprez łącząca tradycję z nowoczesnością oraz integrująca i edukująca społeczność lokalną zgromadziła tysiące odwiedzających.

Więcej…
 
Współpraca IUNG-PIB ze szkołami Drukuj Email

18.07.16 Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy w Puławach  bardzo aktywnie od wielu lat uczestniczy we współpracy ze szkołami wspierając je w zdobywaniu i wykorzystywaniu w procesie kształcenia nowoczesnej wiedzy i umiejętności.  Współpraca ta, to jeden z priorytetów prowadzonej szeroko działalności upowszechnieniowej Instytutu, stanowi też jeden z elementów jego promocji.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 9 z 30
Zobacz
Zobacz

CENY PŁODÓW ROLNYCH

Sonda

Czy uważasz że powinno być więcej wydawanych publikacji z zakresu:
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości