Strona główna

Sonda

Z jakiej formy przekazu wiedzy naukowej do praktyki rolniczej skorzystałeś lub chciałbyś skorzystać?
 
IUNG praktyce rolniczej - Aktualności
Dni Otwarte Funduszy Europejskich w IUNG-PIB Drukuj Email

18.05.16 Dnia 12 maja 2016 r. w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich na dziedzińcu IUNG zostało zaprezentowane stoisko, na którym przedstawiono projekty Instytutu dofinansowane przez Unię Europejską. Celem Dni Otwartych była promocja efektów realizacji Funduszy Europejskich.

Więcej…
 
Zajęcia dydaktyczno-naukowe dla uczniów w RZD IUNG PIB w Werbkowicach Drukuj Email

13.04.16 Dnia 06.04.2016 w Rolniczym Zakładzie Doświadczalnym w Werbkowicach odbyły się zajęcia dydaktyczno-naukowe dla uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego  o profilu rolniczym w Zamościu. Wizyty uczniów szkół rolniczych są ważną formą promocji działalności IUNG-PIB i stanowiących jego integralną część RZD. W RZD Werbkowice na trwale wpisały się one do kalendarza spotkań.

Więcej…
 
Pokazy sprzętu rolniczego w RZD IUNG-PIB w Żelisławkach Drukuj Email

12.04.16 RZD IUNG-PIB w Żelisławkach aktywnie uczestniczy w promocji nowych technologii i nowoczesnego sprzętu rolniczego. Jest też otwarty na współpracę z rolnikami i samorządami rolniczymi. Odgrywa istotną rolę w promowaniu wyników badań IUNG-PIB w Puławach, zmierzających do wdrażania rozwiązań technologicznych efektywnych ekonomicznie i przyjaznych dla środowiska przyrodniczego, dostosowanych do specyfiki uwarunkowań siedliskowych i organizacyjno-ekonomicznych.

Więcej…
 
Spotkanie praktyki rolniczej z nauką w RZD Błonie-Topola Drukuj Email

04.04.16 30 marca 2016 roku, w Rolniczym Zakładzie Doświadczalnym IUNG-PIB w Błonie-Topola (woj. łódzkie) odbyły się warsztaty naukowe pod tytułem „Rolnictwo niskoemisyjne – nowe wyzwanie”. Zostały one zorganizowane w ramach projektu badawczo-rozwojowego LCAgri, przewidzianego do realizacji w okresie 2015-2018.
Spotkaniu przewodniczył Dyrektor RZD Błonie-Topola Zbysław Wardziński. Prof. dr hab. Wiesław Oleszek – Dyrektor IUNG-PIB w Puławach zapoznał zebranych z głównymi kierunkami działalności badawczej i wdrożeniowej Instytutu, akcentując znaczenie współpracy z praktyką rolniczą i doradztwem.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 9 z 27
Zobacz
Zobacz

CENY PŁODÓW ROLNYCH

Sonda

Czy uważasz że powinno być więcej wydawanych publikacji z zakresu:
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości