Strona główna

Sonda

Z jakiej formy przekazu wiedzy naukowej do praktyki rolniczej skorzystałeś lub chciałbyś skorzystać?
 
IUNG praktyce rolniczej - Aktualności
IUNG PIB na XXV Krajowej Wystawie Rolniczej Drukuj Email

06.09.16 Zgodnie z wieloletnią tradycją od 2 do 4 września br. w Częstochowie odbyła się już po raz 25-ty Krajowa Wystawa Rolnicza, której współtowarzyszyły uroczystości XVII Dni Europejskiej Kultury Ludowej oraz VI konkursu Sztuki Ludowej w ramach Ogólnopolskich Dożynek Jasnogórskich.

Więcej…
 
IUNG-PIB na Dożynkach Wojewódzkich Radawiec 2016 Drukuj Email

05.09.16 W ostatnią niedzielę sierpnia na lotnisku sportowym w Radawcu odbyło się tradycyjne święto plonów województwa lubelskiego. Jedna z największych imprez łącząca tradycję z nowoczesnością oraz integrująca i edukująca społeczność lokalną zgromadziła tysiące odwiedzających.

Więcej…
 
Współpraca IUNG-PIB ze szkołami Drukuj Email

18.07.16 Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy w Puławach  bardzo aktywnie od wielu lat uczestniczy we współpracy ze szkołami wspierając je w zdobywaniu i wykorzystywaniu w procesie kształcenia nowoczesnej wiedzy i umiejętności.  Współpraca ta, to jeden z priorytetów prowadzonej szeroko działalności upowszechnieniowej Instytutu, stanowi też jeden z elementów jego promocji.

Więcej…
 
Konferencja „Działalność IUNG-PIB w Puławach na rzecz doradztwa i praktyki rolniczej" Drukuj Email

 

12.07.16 W dniach 29-30 czerwca 2016 roku w Instytucie Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowym Instytucie Badawczym w Puławach odbyła się konferencja nt. „Działalność IUNG-PIB w Puławach na rzecz doradztwa i praktyki rolniczej", którą zorganizowało Centrum Doradztwa Rolniczego oraz Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – PIB przy współudziale  Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 8 z 29
Zobacz
Zobacz

CENY PŁODÓW ROLNYCH

Sonda

Czy uważasz że powinno być więcej wydawanych publikacji z zakresu:
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości