Strona główna

Sonda

Z jakiej formy przekazu wiedzy naukowej do praktyki rolniczej skorzystałeś lub chciałbyś skorzystać?
 
IUNG praktyce rolniczej - Aktualności
Dzień Patrona Szkoły w Okszowie Drukuj Email

25.03.16 Jedną z wielu placówek oświatowych współpracujących z IUNG-PIB w Puławach jest Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Józefa Piłsudskiego w Okszowie (woj. lubelskie). W dniu 18 marca 2016 roku odbyła się tu doniosła uroczystość z okazji Dnia Patrona szkoły, Marszałka Józefa Piłsudskiego..

Więcej…
 
IUNG-PIB na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej - AGROTECH

22.03.16 Kielce były organizatorami najważniejszego wydarzenia branży rolniczej w Polsce - Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej  - AGROTECH (18-20 marzec 2016). Powierzchnia wystawiennicza przekroczyła 60 tysięcy metrów kwadratowych, a na liście wystawców znalazło się aż 700 wystawców z 17 krajów.  Firmy zaprezentowały wiele zaawansowanych technologicznie ciągników, kombajnów i maszyn.

Więcej…
 
Ocena stanu przezimowania głównych upraw polowych w Polsce wykonana w II dekadzie marca 2016 roku Drukuj

22.03.16 W dniach 15-17 marca przeprowadzono w IUNG PIB Puławy ocenę stanu przezimowania głównych upraw polowych w Polsce. Podobnie jak w ocenie wstępnej wykonanej w II dekadzie lutego podstawę do tego stanowiły oceny stanu zasiewów w należących do IUNG PIB Rolniczych Zakładach i Stacjach Doświadczalnych, umiejscowionych  w różnych rejonach kraju, oraz informacje uzyskane w wywiadach telefonicznych od kierujących zakładami doświadczalnymi COBORU, regionalnych przedstawicieli spółek hodowlanych oraz producentów rolnych.

Więcej…
 
IUNG PIB na II edycji Dni Innowacji Drukuj Email

21.03.16 16 marca br., w ramach organizowanych przez Puławski Park Naukowo-Technologiczny i Grupę Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A. II edycji Dni Innowacji, odbyła się konferencja pt. „Nauka-Człowiek-Technologia”. Wydarzenie mające miejsce w sali konferencyjnej PPNT w Puławach, było doskonałą platformą wymiany wiedzy i doświadczeń w obszarach budujących nowoczesną gospodarkę oraz kreatywne społeczeństwo.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 8 z 25
Zobacz
Zobacz

CENY PŁODÓW ROLNYCH

Sonda

Czy uważasz że powinno być więcej wydawanych publikacji z zakresu:
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości