Strona główna

Sonda

Z jakiej formy przekazu wiedzy naukowej do praktyki rolniczej skorzystałeś lub chciałbyś skorzystać?
 
IUNG praktyce rolniczej - Aktualności
XIV Mazowieckie Dni Rolnictwa Drukuj Email
02.07.13 W dniach 22-23 czerwca 2013 r. w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Warszawa Oddział Poświętne w Płońsku odbyły się XIV MAZOWIECKIE DNI ROLNICTWA. Organizatorami tego wydarzenia był Instytut Technologiczno-Przyrodniczy O/Warszawa, Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa-Państwowy Instytut Badawczy oraz Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddział Poświętne w Płońsku.
Więcej…
 
Konferencja „Rola nauki i doradztwa we wspieraniu innowacyjności polskiego rolnictwa" Drukuj Email
24.06.13 18 i 19 czerwca 2013 r. w IUNG-PIB w Puławach odbyła się konferencja pt.: „Rola nauki i doradztwa we wspieraniu innowacyjności polskiego rolnictwa”, zorganizowana w ramach projektu PROFICIENCY (EUFP7-REGPOT-PROFICIENCY). Celem konferencji było przybliżenie działalności IUNG-PIB na rzecz doradztwa i praktyki rolniczej oraz przedstawienie możliwości współpracy między tymi podmiotami.
Więcej…
 
Tydzień Otwartych Drzwi w IUNG-PIB Drukuj Email

28.05.13 Tegoroczny Tydzień Otwartych Drzwi w Instytucie Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa-Państwowym Instytucie Badawczym został zorganizowany w dniach 20-24 maja. Stroną organizującą i koordynującą całe przedsięwzięcie byli pracownicy Działu Upowszechniania i Wydawnictw.

Więcej…
 
Warsztaty naukowe pt. „Transfer wyników badań naukowych..." Drukuj Email

27.05.13 23 maja 2013 r. w IUNG-PIB odbyły się warsztaty naukowe pt. „Transfer wyników badań naukowych do szkół i praktyki rolniczej”. Warsztaty zorganizowane były w ramach realizacji zadań 4.1 i 4.2 programu wieloletniego IUNG- PIB. 

Celem warsztatów było przybliżenie działalności IUNG-PIB i jego znaczenia dla doradztwa i praktyki rolniczej oraz wskazanie związków pomiędzy nauką, doradztwem i rolnictwem.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Następna > Ostatnie >>

Strona 29 z 34
Zobacz
Zobacz
Zobacz

CENY PŁODÓW ROLNYCH

Sonda

Czy uważasz że powinno być więcej wydawanych publikacji z zakresu:
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości